Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami za wykonanie usług. Poniższe ceny odbitek cyfrowych obowiązują przy zleceniach internetowych (wysyłanych przez program na stronie) realizowanych w terminie około 2-5 dni roboczych. Przy osobistym dostarczeniu zdjęć obowiązują wyższe ceny i odbitki wykonywane są w miarę możliwości "od ręki" lub w około 1-2 dni robocze. Dlatego jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia, zapraszamy osobiście lub prosimy o kontakt telefoniczny. Zdjęcia wysyłane przez internet jak i te przynoszone do nas osobiście są robione na tym samym papierze oraz na tym samym minilabie.

Ceny odbitek cyfrowych dotyczą zleceń internetowych
wysyłanych przez program

Odbitki cyfrowe

Ceny obejmują wykonanie odbitek fotograficznych na papierze matowym lub błyszczącym.  Wykonujemy także odbitki w niestandardowych rozmiarach (np. 15×28, 20×25) oraz odbitki kwadratowe (instagramowe) w formatach 13×13 (0,75zł)  i 15×15 (1,05 zł).  Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wielkości, która nie jest wymieniona w cenniku.

Odbitki analogowe
(z kliszy fotograficznej)

Ceny dla zdjęć analogowych wykonywanych z kliszy fotograficznej 35mm kolorowej lub czarno białej. W cenę wliczone jest cyfrowe usuwanie pyłków i zadrapań na powierzchni skanowanych materiałów.

Wywołanie filmów fotograficznych
i skanowanie negatywów

Cena obejmuje wywołanie filmów fotograficznych w procesie C-41 (proces maszynowy). Filmy czarno-białe (poza materiałami przeznaczonymi do procesu c-41) wywołujemy w procesie ręcznym (tzw. na zimno).

Zdjęcia do dokumentów

Zdjęcia 10×15 w pakietach 

(format pocztówkowy)

Jest to najczęściej wybierany format zdjęć. Jest on bardzo popularny a przy tym niedrogi. Dodatkowym atutem jest fakt że większość produkowanych albumów na rynku jest właśnie w formacie 10×15.

Zdjęcia 13×18 w pakietach

(format ślubny)

Odbitki tej wielkości wykonywane są zwykle jako zdjęcia ślubne lub jako podstawowy format dla osób bardziej wymagających. Wielkość ta jest rozwiązaniem pośrednim pomiędzy rozmiarem podstawowym (zwykle 10×15) a powiększeniami (15×21/20×30).

Zdjęcia 15×21 w pakietach

Jest to format doskonale nadający się na ważne zdjęcia (np ślubne) lub powiększenia do ramek lub albumów. Ten format uwidacznia większość szczegółów zawartych w zdjęciach dzięki czemu robi dużo większe wrażenie niż zdjęcia podstawowej wielkości.

Zdjęcia 20×30 w pakietach

(powiększenie w pełnej krasie)

  Dzięki takiemu rozmiarowi zdjęcie przedstawia wszystkie swoje walory. Doskonale nadaje się na powiększenia do ramek i antyram. Odpowiednio oprawione staje się także doskonałym prezentem dla bliskiej osoby.

Inne usługi

Pozostałe usługi.

“Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”

Henri Cartier-Bresson