Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami za wykonanie usług. Poniższe ceny odbitek cyfrowych obowiązują przy zleceniach internetowych (wysyłanych przez program na stronie) realizowanych w terminie około 2-5 dni roboczych. Przy osobistym dostarczeniu zdjęć lub wysyłce na maila obowiązują wyższe ceny i odbitki wykonywane są w miarę możliwości "od ręki" lub w około 1-2 dni robocze. Dlatego jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia, zapraszamy osobiście lub prosimy o kontakt telefoniczny. Zdjęcia wysyłane przez internet jak i te przynoszone do nas osobiście są robione na tym samym papierze oraz na tym samym minilabie.

Ceny odbitek cyfrowych dotyczą tylko zleceń internetowych
wysyłanych przez program znajdujący się w zakładce “wyślij zdjęcia”.

Odbitki cyfrowe

Cennik obejmuje wykonanie odbitek fotograficznych na papierze matowym lub błyszczącym.
Papier silk (dotyczy tylko formatów 10×15, 15×15, 15×21, 15×23) +0,10 zł szt.

Zdjęcia 10×15 w pakietach 

(format pocztówkowy)

Jest to najczęściej wybierany format zdjęć. Jest on bardzo popularny a przy tym niedrogi. Dodatkowym atutem jest fakt, że większość produkowanych albumów na rynku jest właśnie w formacie 10×15.
Podane ceny dotyczą wywołania zdjęć na papierze matowym lub błyszczącym. Odbitki na papierze jedwabistym (silk) to +0,10 zł za sztukę.

Zdjęcia 13×18 w pakietach

(format ślubny)

Odbitki tej wielkości wykonywane są zwykle jako zdjęcia ślubne lub jako podstawowy format dla osób bardziej wymagających. Wielkość ta jest rozwiązaniem pośrednim pomiędzy rozmiarem podstawowym (zwykle 10×15) a powiększeniami (15×21/20×30).

Zdjęcia 15×21 w pakietach

Jest to format doskonale nadający się na ważne zdjęcia (np ślubne) lub powiększenia do ramek lub albumów. Ten format uwidacznia większość szczegółów zawartych w zdjęciach dzięki czemu robi dużo większe wrażenie niż zdjęcia podstawowej wielkości.
Podane ceny dotyczą wywołania zdjęć na papierze matowym lub błyszczącym. Odbitki na papierze jedwabistym (silk) to +0,10 zł za sztukę.

Zdjęcia 20×30 w pakietach

(powiększenie w pełnej krasie)

  Dzięki takiemu rozmiarowi zdjęcie przedstawia wszystkie swoje walory. Doskonale nadaje się na powiększenia do ramek i antyram. Odpowiednio oprawione staje się także doskonałym prezentem dla bliskiej osoby.

Zdjęcia do dokumentów

Wywołanie filmów fotograficznych
i skanowanie negatywów

Cena obejmuje wywołanie filmów fotograficznych w procesie C-41 (proces maszynowy). Filmy czarno-białe (poza materiałami przeznaczonymi do procesu c-41) wywołujemy w procesie ręcznym (tzw. na zimno).

Inne usługi

Pozostałe usługi.

“Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”

Henri Cartier-Bresson