Fotogadżety

Mamy wiele pomysłów na wykorzystanie Waszych zdjęć do tworzenia wspaniałych upominków, które można podarować w formie prezentu komuś bliskiemu.

Jeżeli chcesz mieć zdjęcie bliskiej osoby przy sobie pijąc poranną kawę to fotokubek jest w sam raz dla ciebie. Koszulka ze zdjęciem  sprawi obdarowywanym wiele radości. Mamy w swojej ofercie także kalendarze z wybranymi przez Was fotografiami. Do każdego z gadżetów można dołączyć także napis, przez co taki prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty.

kubki

Fotokubek – niecodzienny przedmiot codziennego użytku

Fotokubek wykonany jest z wysokiej jakości porcelany. Dostępne są trzy rodzaje kubków – kubek biały, kubek z kolorowym środkiem lub uchem oraz kubek “magiczny” (czarny kubek, który po wlaniu gorącego płynu zmienia barwę na białą ukazując zdjęcie). Nadruk ma wielkość maksymalnie 20x9cm i jest nanoszony na porcelanę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik za pomocą specjalistycznej prasy, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość. Tak wykonany kubek odporny jest zarówno na temperaturę jak i środki czystości. Istnieje możliwość dodania indywidualnego napisu oraz efektów na życzenie.

kalendarze

Kalendarze – pamiątka na cały rok

Kalendarze wykonywane są na papierze fotograficznym rozmiaru 15×21, 20×30 lub 30×45. Jednostronne lub 13-stronicowe (strona główna + 1 strona na każdy miesiąc), stojące – biurkowe (dotyczy tylko rozmiaru 15×21) lub ścienne – wiszące. Na kalendarzu można umieścić własny napis, zdjęcie, rysunek czy grafikę, dzięki czemu staje się on idealnym prezentem na cały rok.

koszulki

Fotokoszulki – fotoprezent który zabierzesz ze sobą wszędzie

Fotokoszulka ze zdjęciem jest doskonałym prezentem dla osób aktywnych. Wykonana z odpornego na zabrudzenia, łatwego w czyszczeniu materiału pozwala cieszyć się oryginalnym prezentem w wielu okolicznościach. Nadruk wykonywany jest specjalną techniką odporną na rozciąganie. Nie musisz się obawiać że nadruk pokruszy się i odejdzie jak ma to miejsce w popularnych prasowankach.