Wyślij zdjęcia

zamów odbitki

31 i 30 maja (czwartek i piątek) nieczynne.

Zamów odbitki online korzystając z naszego programu do wysyłki zdjęć.
Wywołane zdjęcia można odebrać osobiście lub możemy je przesłać pocztą.
Czas realizacji zamówień wynosi około 1-2 dni robocze przy mniejszych zamówieniach (poniżej 100 szt.) lub około 2-5 dni roboczych przy większych zamówieniach (powyżej 100 szt.)

Dzięki naszemu programowi możesz w prosty i szybki sposób wywołać zdjęcia bez wychodzenia z domu.  Jest to czynność łatwa i przyjemna, nie powinna sprawić kłopotu nawet mniej doświadczonym użytkownikom komputerów.

Poniżej w kilku krokach znajdziesz podpowiedź jak korzystać z programu.
1. Zarejestruj się i zaloguj lub złóż zamówienie bez rejestracji i logowania.
2.Wybierz opcję “dodaj pliki”, a następnie je prześlij.
3.Gdy pliki zostaną przesłane przejdź do następnego kroku klikając “dalej”. Tutaj możesz wybrać ilość, format odbitek, sposób kadrowania itp.  Zwróć uwagę na opcję kadrowania – najeżdżając kursorem na zdjęcia zobaczysz czy Twoje fotografie są dopasowane do wybranych rozmiarów odbitek. Jeśli nie są i wybierzesz opcję “wypełniony papier”, na podglądzie pojawią się obszary do ucięcia. Oznacza to, że Twoje zdjęcia będą wymagały wykadrowania. Możesz to zrobić samodzielnie w menu znajdującym się obok zdjęć – “dodatkowe operacje” –> “kadrowanie” lub zostawić to nam. Jeśli natomiast zaznaczysz opcję “całe zdjęcie”, na odbitkach będą białe paseczki (zobaczysz to najeżdżając kursorem na zdjęcia). Do wyboru jest jeszcze opcja “biała ramka” – jeśli ją zaznaczysz na Twoich zdjęciach pojawi się biała ramka grubości od 4 do 10 mm (grubość ramki zależy od wybranego formatu). Wyjątkiem jest rozmiar 20×30 – zdjęcia w tym formacie wykonujemy zawsze z białą ramką niezależnie od wybranej opcji.
4.Wybierz opcję płatności i dostawy.

-W przypadku wyboru odbioru osobistego, otrzymasz od nas maila z informacją gdy zlecenie będzie gotowe.
-Zamówienia z płatnością z góry są wykonywane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub przesłaniu nam potwierdzenia przelewu.

-Zamówienia poniżej 200 zł można opłacić na miejscu przy odbiorze zdjęć. Przy zamówieniach na kwotę powyżej 200 zł wymagamy przedpłaty na konto (zaliczka lub całość).
-Nie wysyłamy za pobraniem.

-Czas realizacji zamówień określony w programie (5 dni) jest przybliżony.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania napisz do nas lub zadzwoń.