Wyślij zdjęcia

zamów odbitki

 

Dzięki naszemu programowi możesz w prosty i szybki sposób wywołać zdjęcia bez wychodzenia z domu.  Jest to czynność łatwa i przyjemna, nie powinna sprawić kłopotu nawet mniej doświadczonym użytkownikom komputerów.

Poniżej w kilku krokach znajdziesz podpowiedź jak korzystać z programu.
1. Zarejestruj się i zaloguj lub złóż zamówienie bez rejestracji i logowania.
2.Wybierz opcję “dodaj pliki”, a następnie je prześlij.
3.Gdy pliki zostaną przesłane przejdź do następnego kroku klikając “dalej”. Tutaj możesz wybrać ilość, format odbitek, sposób kadrowania itp.  Zwróć uwagę na opcję kadrowania – najeżdżając kursorem na zdjęcia zobaczysz czy Twoje fotografie są dopasowane do wybranych rozmiarów odbitek. Jeśli nie są i wybierzesz opcję “wypełniony papier”, na podglądzie pojawią się obszary do ucięcia. Oznacza to, że Twoje zdjęcia będą wymagały wykadrowania. Możesz to zrobić samodzielnie w menu znajdującym się obok zdjęć – “dodatkowe operacje” –> “kadrowanie” lub zostawić to nam. Jeśli natomiast zaznaczysz opcję “całe zdjęcie”, na odbitkach będą białe paseczki (zobaczysz to najeżdżając kursorem na zdjęcia). Do wyboru jest jeszcze opcja “biała ramka” – jeśli ją zaznaczysz na Twoich zdjęciach pojawi się biała ramka grubości od 4 do 10 mm (grubość ramki zależy od wybranego formatu). Wyjątkiem jest rozmiar 20×30 – zdjęcia w tym formacie wykonujemy zawsze z białą ramką niezależnie od wybranej opcji.
4.Wybierz opcję płatności i dostawy.
Zamówienia z płatnością z góry są wykonywane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Nie wysyłamy za pobraniem.
Przy zamówieniach na kwotę powyżej 200 zł wymagamy przedpłaty na konto (zaliczka lub całość).
Zamówienia wysyłane są w ciągu kilku dni roboczych.
Czas realizacji zamówień określony w programie (5 dni) jest przybliżony.
W przypadku wyboru odbioru osobistego, otrzymasz od nas maila z informacją gdy zlecenie będzie gotowe.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania napisz do nas lub zadzwoń.

UWAGA!
Czas realizacji zleceń wysyłanych przez poniższy program jest dłuższy niż czas realizacji zleceń przynoszonych osobiście. Cena odbitek zamawianych online jest niższa, a czas wykonania zamówienia to około 2-5 dni roboczych. Przy osobistym dostarczeniu zdjęć lub wysyłce na maila obowiązują wyższe ceny, a zlecenia są realizowane w miarę możliwości “od ręki” lub w około 1-2 dni robocze.